VN Orava

Hlasujte
(0 hlasov)

Vodná plocha nádrže (3400 ha) od telesa hrádze po cestný most na štátnej ceste Námestovo - Tvrdošín a po štátnu hranicu s Poľskom. Je to najsevernejšie položený revír Rady SRZ V Žiline.

Vo vzdialenosti 100 m od hrádzového telesa (vyznačenej tabuľami) platí celoročný zákaz rybolovu. Na vyznačených častiach rybárskeho revíru platí z dôvodu vyhláseného chráneného areálu 4. stupeň ochrany, kde platia v zmysle § 15 zák. č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny niektoré zákazy. Súčasťou revíru nie je vodná plocha za cestným mostom na štátnej ceste Námestovo – Tvrdošín (3-0070-1-1 Biela Orava č.1 čiastkové povodie Bielej Oravy od cestného mosta Námestovo - Tvrdošín po ústie Skalkového potoka, charakter toku : kaprový., účel : lovný, lov povolený: celoročne s druhovým hájením. Súčasťou revíru nie je tiež 3-6050-1-1, VVN Tvrdošín, kaprový, lovný. Vodná plocha vyrovnávacej nádrže (91 ha) pri meste Tvrdošín po priehradné teleso vodnej nádrže Orava.

Prístupové cesty

Prístup k revíru VN Orava je od mesta Dolný Kubín cestou E77 smer na Oravský podzámok odkiaľ sa dá pokračovať cestou č. 59 smer Tvrdošín, kde odbočíte na križovatke v ľavo (odbočka je vyznačená informačnou tabulou), alebo z Oravského podzámku cestou č. 521 do Námestova.

Ďalšie informácie

  • Číslo revíru: 3-5530-1-1
  • Druh revíru: Mimopstruhový
  • Typ vodnej plochy: Vodná nádrž
  • Chyť a pusť: nie
Posledná úprava 13 október 2015
From:
Prihláste sa, ak chcete článok komentovať

Rybárska diskusia

  • Žiadne príspevky na zobrazenie

Najnovšie rybárske videá

Zobraziť všetky videá

Rybárske podujatia

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.
Nemáš vytvorený účet? Zaregistruj sa!

Prihlásiť sa